Jeugd – Trainingsgroepen

U11

BlaarmeersenDonderdag
18u30-19u30
Veld B, Blaarmeersen
Hoofdtrainer: Ine Lanckriet
gentlejeugd@gmail.com // 047528683
EastsideDinsdag
18u00-19u00
Korfbalveld Ganda
Hogeweg 135, Sint-Amandsberg
Hoofdtrainer: Ine Lanckriet
gentlejeugd@gmail.com /0475286836
Jan YoensMaandag
17u30-18u30
Jan Yoens, Dracunaplein, Wondelgem
Hoofdtrainers:
Maarten Vandenborre
maarten.vandenborre@telenet.be / 0474 81 15 70
Korneel Demey

 

U14

BlaarmeersenMaandag & donderdag
18u30-20u00
Veld A, Blaarmeersen
Hoofdtrainer: Korneel Morlion
korneel.morlion@gmail.com / 0486652562
EastsideMaandag 
18u00-19u15 (groep 1)
19u30-20u45 (groep 2)

Donderdag 
18u00 -19u30

Korfbalveld Ganda,
Hogeweg 135, Sint-Amandsberg
Hoofdtrainer Ine Lanckriet
gentlejeugd@gmail.com / 0475286836

Hoofdtrainer: Maarten Demeester
maartendemeester@telenet.be
Jan YoensMaandag 
17u30-19u00
Jan Yoens, 
Dracunaplein, Wondelgem.

*Spelers van Jan Yoens kunnen
terecht voor een tweede U14 training
op donderdag op de Blaarmeersen
Hoofdtrainer: Dien (Claudia De Pus)
claudiadepus@gmail.com / 0484 04 01 15

 

U17

BlaarmeersenDinsdag
18u30-20u00
Veld A, Blaarmeersen

Donderdag 
19u30-21u00
Veld A, Blaarmeersen
Hoofdtrainers: Sebastiaan Moons & Jelle Van Coillie
sebastiaan.moons@hotmail.com & jelle@eyetoeye.be
EastsideDinsdag
19u00-20u30
Korfbalveld Ganda,
Hogeweg 135, Sint-Amandsberg
Hoofdtrainer: Joost Dalle
joost.dalle@gmail.com

 

U20

BlaarmeersenMaandag 
20u00 – 22u00
Blaarmeersen


Woensdag
20u00 – 22u00
Blaarmeersen


Donderdag 
20u00 – 22u00
Blaarmeersen

Hoofdtrainer: Astrid Vanfleteren
astridvanfleteren@hotmail.com



Hoofdtrainer: Jon Van Den Abeele
jonvda@gmail.com



Hoofdtrainer: Benjamin Vereecken
benjamin.vereecken@gmail.com

Op maandag traint de U20 dit jaar samen met de Rockets Open. 
Voor hun tweede training kunnen zij tot februari 2021 VRIJ kiezen:
Woensdag: samen met Mixed OF Rockets Open
Donderdag: samen met Gentle Open.

Vanaf februari sluiten ze voor de tweede training aan bij de ploeg waarmee ze BUOC spelen.
De maandagtraining blijft behouden bij de Rockets Open.